ZIMNA PLAZMA (PLAZMA SHOWER) - zbawienie dla Twojej skóry

Zimna plazma zdobywa coraz większą popularnością!!

Z powodu  bardzo dobrych efektów oraz bardzo krótki czas zabiegu. Czas sesji to zaledwie 10-12 minut i w tym  niedługim czasie, plazma potrafi zdziałać najprawdziwsze cuda dla naszej skóry.

Zabiegi przy użyciu urządzenia Dr Platon polecamy jest  nie tylko dla osób które mają mało czasu, a  które chcą skorzystać z usług kosmetycznych ale jest rewelacyjnym remedium w przypadku wielu problemów skórnych.

Zabieg ten jest niezwykle przyjazny i zarazem nieinwazyjny.

Czym więc jest  ta zimna plazma? Na czym to plega?

Plazma jest częściowo zjonizowanym gazem zawierającym niezwiązane jony dodatnie i ujemne oraz wolne elektrony.

Stanowi ona czwarty stan skupienia obok ciała stałego, płynu i gazu.  

W odróżnieniu do gorącej plazmy, zimna jest całkowicie nieablacyjna i bezpieczna.

Aparat Dr Platon korzysta z tej technologii i przemienia przede wszystkim gazy w powietrzu pomiędzy ceramiczną końcówką urządzenia a skórą w plazmę atmosferyczną o niskiej temperaturze.

Właściwości  plazmy powodują, że zabiegi nie przerywają ciągłości naskórka, a skóra doskonale toleruje plazmę. 

Zimna plazma - Dr platon

Co sprawia że, zimna plazma jest przyjacielem Twojej skóry?

Głównym argumentem za, jest niezwykła skuteczność zabiegów przy użyciu zimnej plazmy, ale także szerokie spektrum działania.

Posiadasz trądzik, trądzik różowaty, stany zapalane, zmarszczki, plamy na skórze, podrażnienia, suchość skóry?

W takim przypadku z  pomocą przychodzi plazma.

Po zabiegach zimną plazmą możemy zaobserwować, wyjątkowe polepszenie jakości skóry, zniwelowanie wyprysków dzięki właściwościom sterylizującym oraz spłycenie fałd skórnych. 

Zachodzi proces niszczenia bakterii, grzybów oraz samozniszczenia zapalnych i innych uszkodzonych komórek.

Jeśli twoim priorytetem jest potrzeba aby  odmłodzić skórę, w tym wypadku także z pomocą przyjdzie plazma, gdyż działa ona przeciwstarzeniowo.

Zwiększa wytwarzanie kolagenu, stymuluje podział komórek podstawowych i wzmacnia barierę naskórkową. możemy też poprawić efekt poprzez zastosowanie po zabiegu kosmetyków, gdyż zwiększą one wchłanialność. Plazma zwiększa przepuszczalność naskórka. Dodatkowo w urządzeniu  Dr Platon wytwarzany jest ozon, który ma działanie antybakteryjne.  

Kto może być odbiorcą zabiegów kosmetycznych przy uzyciu zimnej plazmy?

Plazma Dr Platon  polecana jest dosłownie dla każdego. Dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku i o każdym typie cery. Rewelacyjnie sprawdzi się także w przypadku młodszych osób borykających się  z wypryskami i trądzikiem oraz pragnących zapobiegać przedwczesnym oznakom starzenia się skóry. 

Zabiegi zimną plazmą

Jak wygląda zabieg?

Jak każdy zabieg plazmę zaczynamy od oczyszczenia skóry. Końcówka przesuwana jest nad skórą. Plazmę można wykonać na całą twarz, plecy, dłonie lub działać punktowo np. tylko w miejscu występowania zmiany. Terapię uzupełnia wykonanie peelingu i zastosowanie odpowiedniego preparatu pielęgnującego. 

Jeśli potrzebujesz więcej informacji zapraszamy na stronę produktu Dr. Platon - zimna plazma

Powiązane produkty

Urządzenia kosmetyczne

Zimna Plazma - Plazma Shower - Dr Platon

Abacosun
ABDRPLA
11 800,00 zł
1 Opinie
Plasma Shower jest niezwykle skuteczną metodą nieablacyjną stosowaną w zabiegach na trądzik, regeneracyjnych i przeciwstarzeniowych. Dr Platon wykorzystuje zaawansowaną technologię generującą energię plazmy, która jest kierowana na skórę za pomocą aplikatora.

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.
Zapisz się do newslettera.

Nowości i promocje.

Dołącz do nas już dziś !!