Urządzenia kosmetyczne

Urządzenia kosmetyczne

Mobilne Golden Spoon - złote łyżk

AB_MOB_GOLDEN
3 739,84 zł
Aparat mobilny Golden Spoon pozwala  świadczyć  zabiegi odmładzające   w domu Klienta. Urządzenie jest lekkie i poręczne, co ułatwia dotarcie do klienta, nawet środkami komunikacji miejskiej.
Urządzenia kosmetyczne

Bipolarne fale radiowe - mobilne

AB_MOB_FALE
2 284,55 zł
Aparat do zabiegów odmładzających bipolarnymi  falami radiowymi oraz  chromoterapii LED.Zastosowanie nowoczesnej  technologii pozwoliło wykorzystać intensywną energię fal radiowych w połączeniu z miniaturyzacją.  Dzięki temu zabiegi są skuteczne, a  aparat zajmuje niewiele miejsca.
Urządzenia kosmetyczne

Żelazko® przeciwzmarszczkowe IQ LIFT THERMAL

AB_IQ_LIFT
15 040,65 zł
Urządzenie do bezoperacyjnego soft liftingu falami radiowymi i metodą VacuElectro. Synergiczne wykorzystanie fal radiowych, stymulacji Tens i masażu próżniowego wpływa na spłycenie zmarszczek i aktywną regenerację.
Urządzenia kosmetyczne

Aparat do peelingu HydroClean

AB_HYDRO_CLEAN
13 333,33 zł
Aparat do peelingu i nawilżania wodą wodorową. Wbudowany wysokiej klasy generator pozwala w krótkim czasie uzyskać wodę wodorową o ujemnym potencjale Redox, co wpływa na skuteczność zabiegów.
Urządzenia kosmetyczne

Mobilna pompa Shaper do masażu próżniowego

AB_MOB_SHAPER
4 715,45 zł
Pompa Shaper pozwala świadczyć profesjonalne usługi lipodermologii na ciało  w domu Klienta. Urządzenie jest lekkie i poręczne, co ułatwia dotarcie do klienta, nawet środkami komunikacji miejskiej.
Urządzenia kosmetyczne

Mobilna mikrodembrazja diamentowa

AB_MIKRO_DEM
5 203,25 zł
Mobilne urządzenie do  mikrodermabrazji diamentowej i chromoterapii LED. Mikrodermabrazja diamentowa z chromoterapią LED  działa eksfoliacyjnie i jednocześnie rewitalizuje komórki skóry. Aparat jest lekki i został  zaprojektowany tak, aby można go było z łatwością przemieszczać. Jest to więc idealne rozwiązanie dla mobilnych kosmetyczek świadczących...
Urządzenia kosmetyczne

Żelazko® Antycellulitowe Reverse

AB_ŻEL_REVERSE
19 512,20 zł
ŻELAZKO® ANTYCELLULITOWE REVERSE zapewnia jeszcze skuteczniejsze zabiegi antycellulitowe i modelujące sylwetkę, gdyż łączy w sobie energie zastosowane w klasycznym Żelazku Antycellulitowym oraz dodatkowo masaż rolkami sferycznymi. W urządzeniu wykorzystano synergię trzech aktywnych energii oddziałujących bezpośrednio na tkanki i głęboki masaż tkanek...
Urządzenia kosmetyczne

Głowica REVERSE 2500

AB_GŁ_REVERSE
4 471,54 zł
Intensyfikuje działanie zabiegów wyszczuplających i antycellulitowych.
37 642,28 zł
Opatentowany system w sposób absolutnie bezpieczny i skuteczny selektywnie niszczy komórki tłuszczowe. Jest to jedyna metoda kriolipolizy, która oddziałuje na większe powierzchnie ciała modelując sylwetkę, a nie tylko działając w ograniczonym miejscu.CRIO THERAPY - RODZAJE ZABIEGÓW:1.Kriolipoliza na ciało z aplikatorami2. Manualne zabiegi krioterapii na...
Urządzenia kosmetyczne

Laser TRI LITE 755nm, 808nm, 1064nm do epilacji

AB_TRI_LITE
37 804,88 zł
Laser do epilacji łączący działanie lasera diodowego, aleksandrytowego i ND-YAG zapewniając skuteczność i bezpieczeństwo. Emisja wiązek światła o trzech długościach fal pozwala wykonać zabiegi dla różnych typów włosów. Epilacja Tri Lite jest przeznaczona dla osób o fototypie skóry I-IV według klasyfikacji Fitzpatricka.
Dodano produkt do porównania
Zapisz się do newslettera.

Nowości i promocje.

Dołącz do nas już dziś !!

Klikając “Zgoda” akceptujesz zapisywanie wszystkich danych cookie na twoim urządzeniu. Więcej informacji o cookie w polityce prywatności