Stoły przenośne


Trwały, wykonany z dbałością o każdy aspekt, dzięki czemu sprawia przyjemność zarówno masażyście, jak i terapeucie. Są to składane stoły do ​​masażu, które sprzedajemy. Dzięki przemyślanej konstrukcji są łatwe w transporcie w inne miejsce, co sprawia, że ​​cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród fizjoterapeutów, którzy swoje usługi wykonują w miejscu zamieszkania klienta. W naszym katalogu znajdziesz modele wykonane z drewna bukowego oraz niezwykle wytrzymałego anodowanego aluminium.
Drewniane modele są odpowiednie dla fizjoterapeutów, którzy pracują głównie w stałej pozycji, ale okazjonalnie dojeżdżają do klientów. I odwrotnie, aluminiowe stoły składane są korzystne dla osób, które nie mają zwykłej przestrzeni biurowej. Będą lepiej funkcjonować niż drewniane, przede wszystkim dlatego, że są wykonane z lżejszego materiału.
Dystrybuujemy wyłącznie sprawdzone modele renomowanych producentów, dzięki czemu są one odporne na częste rozkładanie i składanie, co jest naturalne podczas prac wykonywanych przez klientów w ich domach. Stoły składane posiadają boczne podłokietniki - dzięki temu pacjent może wygodnie oprzeć ręce, a także przedni podłokietnik i zagłówek, które podnoszą komfort pacjenta podczas zabiegu.
 
Dodatkowym atutem jest wysoce plastyczna pianka, która nie ulega deformacji oraz tapicerka, którą można łatwiej zdezynfekować i wyprać przed leczeniem kolejnego pacjenta. Zachęcamy do zapoznania się z dostępnymi produktami i wybrania takiego, który w pełni zaspokoi potrzeby Państwa pacjentów. Stwórz komfortowe warunki dla siebie i dla nich!
Dodano produkt do porównania
Zapisz się do newslettera.

Nowości i promocje.

Dołącz do nas już dziś !!

Klikając “Zgoda” akceptujesz zapisywanie wszystkich danych cookie na twoim urządzeniu. Więcej informacji o cookie w polityce prywatności