Stoły przenośne

Stoły przenośne

Składany Stół Rehabilitacyjny ARENA 180

HA_ARE180_4
2 599,00 zł
Dosataw 1-2 dni
Profesjonalny, składany stół do fizjoterapii, technik manualnych, osteopatii i elementów chiropraktyki, który zapewnia odpowiednią ergonomię pracy podczas masażu.
 Stół  do masażu składany Reflex - 1  Stół  do masażu składany Reflex - 1 2
  • Okazja!
Stoły przenośne

Stół do masażu składany Reflex

MOLISPR
1 099,02 zł
Dostawa 21 dni roboczych
Stół do masażu i rehabilitacji Reflex spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Z dziesięciostopniowym panelem lędźwiowo-krzyżowym umożliwiającym uniesienie pod kątem pleców lub podudzia pacjenta, stołek ten jest idealny do zastosowań, które wymagają łatwości montażu i demontażu, dużej wytrzymałości na nacisk i wysokiej stabilności.
 Stół składany do zabiegów kosmetycznych i masażu Cosmo Alu - 1  Stół składany do zabiegów kosmetycznych i masażu Cosmo Alu - 1 2
  • Okazja!
1 599,02 zł
Dostawa 14 dni roboczych
Stoły składane do masażu i rehabilitacji z serii Premium zostały stworzone z myślą o masażystach poszukujących wytrzymałego, odpornego na bardzo częste rozkładanie i składanie, stabilnego i wygodnego urządzenia do wytężonej pracy. 
Stół składany do masażu Premium Pro 80 Ultra - 1 Stół składany do masażu Premium Pro 80 Ultra - 1 2
  • Okazja!
1 499,00 zł
Dostawa 14 dni roboczych
Stoły składane do masażu i rehabilitacji z serii Premium zostały stworzone z myślą o masażystach poszukujących wytrzymałego, odpornego na bardzo częste rozkładanie i składanie, stabilnego i wygodnego urządzenia do wytężonej pracy.

Trwały, wykonany z dbałością o każdy aspekt, dzięki czemu sprawia przyjemność zarówno masażyście, jak i terapeucie. Są to składane stoły do ​​masażu, które sprzedajemy. Dzięki przemyślanej konstrukcji są łatwe w transporcie w inne miejsce, co sprawia, że ​​cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród fizjoterapeutów, którzy swoje usługi wykonują w miejscu zamieszkania klienta. W naszym katalogu znajdziesz modele wykonane z drewna bukowego oraz niezwykle wytrzymałego anodowanego aluminium.
Drewniane modele są odpowiednie dla fizjoterapeutów, którzy pracują głównie w stałej pozycji, ale okazjonalnie dojeżdżają do klientów. I odwrotnie, aluminiowe stoły składane są korzystne dla osób, które nie mają zwykłej przestrzeni biurowej. Będą lepiej funkcjonować niż drewniane, przede wszystkim dlatego, że są wykonane z lżejszego materiału.
Dystrybuujemy wyłącznie sprawdzone modele renomowanych producentów, dzięki czemu są one odporne na częste rozkładanie i składanie, co jest naturalne podczas prac wykonywanych przez klientów w ich domach. Stoły składane posiadają boczne podłokietniki - dzięki temu pacjent może wygodnie oprzeć ręce, a także przedni podłokietnik i zagłówek, które podnoszą komfort pacjenta podczas zabiegu.
 
Dodatkowym atutem jest wysoce plastyczna pianka, która nie ulega deformacji oraz tapicerka, którą można łatwiej zdezynfekować i wyprać przed leczeniem kolejnego pacjenta. Zachęcamy do zapoznania się z dostępnymi produktami i wybrania takiego, który w pełni zaspokoi potrzeby Państwa pacjentów. Stwórz komfortowe warunki dla siebie i dla nich!
Zapisz się do newslettera.

Nowości i promocje.

Dołącz do nas już dziś !!