Fotele podologiczne


Pedicure to ostatnio bardzo popularna dziedzina zabiegów pielęgnacyjnych oferowanych przez współczesne gabinety kosmetyczne. Należy się jednak odpowiednio przygotować do takich zabiegów i zaopatrzyć w odpowiedni sprzęt. Niezbędne do tego rodzaju praktyk na pewno  jest stanowisko pracy, czyli fotel podologiczny, który ułatwi wykonywanie pedicure kosmetyczce, a jednocześnie zapewni komfort klientowi. Jakiego rodzaju fotele można dostać w naszej firmie? Na co należy zwrócić uwagę?

Fotele zabiegowe

Osoba zajmująca się problemami stóp musi odpowiednio dobrać sobie fotel podologiczny, do swoich potrzeb. Fotele podologiczne to profesjonalne meble stworzone z myślą o salonach urody, które świadczą usługę pedicure. Wybierając taki fotel należy zwrócić uwagę na maksymalny komfort dla klienta, ale także na optymalne warunki pracy podologa. Dzięki fotelom podologicznym kosmetyczki zyskują idealny dostęp do pielęgnowanych partii ciała (czyli stóp), podczas gdy klient może pozwolić sobie na pełen relaks.

Fotele do pedicure 

Cieszące się ogromnym uznaniem branży kosmetycznej marki oraz najnowsze modele foteli podologicznych znajdziesz w naszej hurtowni. Oferowane w sklepie internetowym  fotele to najwyższej jakości sprzęt, który można dowolnie regulować, dostosowując zarówno do potrzeb klienta, jak i kosmetyczki. Możemy też zdecydować o kolorze oraz funkcji podgrzewania fotela, która zwiększy maksymalnie komfort podczas wykonywania zabiegów.

Dodano produkt do porównania
Zapisz się do newslettera.

Nowości i promocje.

Dołącz do nas już dziś !!

Klikając “Zgoda” akceptujesz zapisywanie wszystkich danych cookie na twoim urządzeniu. Więcej informacji o cookie w polityce prywatności