Leżanki kosmetyczne


Odpoczynek i relaks ma wiele oblicz. Jednym z nich jest oczywiście zabieg masażu. Przeprowadzony w miłych i wygodnych warunkach, pod okiem doświadczonego specjalisty, może przenieść nas w nowy wymiar relaksu. Aby  zabieg mógł być wykonany na najwyższym poziomie, potrzebne okazują się specjalne leżanki kosmetyczne. Stworzone tak, aby zapewnić klientowi relaks i odpoczynek, o odpowiednim stopniu komfortu i wygody podczas zabiegu. Łóżko kosmetyczne nie może być ani za twarde, ani za miękkie. Nie bez znaczenia pozostaje również kwestia solidności i stabilności, Łóżko kosmetyczne do mocniejszych zabiegów powinno mieć podporę w X lub dwa postumenty. a także optymalnych wymiarów, pozostawiających odpowiednią przestrzeń zarówno dla masażysty, jak i klienta. W Spaexpert.pl możesz liczyć na bogatą różnorodność leżanek oraz stołów kosmetycznych do masażu, które bez względu na okoliczności jego wykonania, pozwolą na maksymalne odprężenie.

Kupując łóżka kosmetyczne - na co warto zwrócić uwagę?

Dobór leżanki kosmetycznej musi być uwarunkowany wieloma czynnikami. W sytuacji, gdy planujemy zakup Stoły kosmetycznego powinniśmy pomyśleć o wygodzie dla klienta ale także dla osoby wykonującej zabiegi. Elektryczna regulacja za pomocą pilota, która podwyższa standard.  W tym zakresie producenci oferują znacznie więcej możliwości, zarówno pod kątem posiadanej funkcjonalności, jak i zastosowanych rozwiązań konstrukcyjnych, na designie kończąc. Podgrzewany materac, sprawi, że Twój klient będzie się czuł komfortowo podczas zabiegu. Nie zmarznie podczas nakładania kremów, peelingów, czy w trakcie masażu. Łatwo zmywalne ekoskóry ułatwią czyszczenie leżanki kosmetycznej po zabiegu.

Pamiętaj, że klient ma spędzić miło i wygodnie czas, co sprawi odpowiednio dobrane łózko kosmetyczne

Dodano produkt do porównania
Zapisz się do newslettera.

Nowości i promocje.

Dołącz do nas już dziś !!

Klikając “Zgoda” akceptujesz zapisywanie wszystkich danych cookie na twoim urządzeniu. Więcej informacji o cookie w polityce prywatności