Stoły do masażu

Leżanka Elektr. Do Masażu 079 1 Siln. Szara Leżanka Elektr. Do Masażu 079 1 Siln. Szara 2
  • -8%
2 207,98 zł 2 399,98 zł
Dostawa 1-2 dni
Leżanka w szczególności przeznaczona do zabiegów fizjoterapeutycznych jaki i gabinetów kosmetycznych. Wyposażona w 1 silnik dzięki temu wysokość...
Torba Na Stół Do Masażu Komfort Activfizjo Torba Na Stół Do Masażu Komfort Activfizjo 2
  • -8%
55,17 zł 59,97 zł
Dostawa 1-2 dni
Wygodny pokrowiec wykonany z wytrzymałego materiału, zapobiega uszkodzeniom stołu podczas transportu i przechowywania. Pokrowiec posiada pojemną kieszeń,...

Stoły i łóżka do masażu

Stoły do masażu są najważniejszym pierwszoplanowym wyposażenia salonów masażysty. Profesjonalne salonu mają do wyboru dwa główne rodzaje tych stołów - stacjonarne i mobilne. Każdy z nich zapewnia wygodę klientom oraz osobie przy nim pracującej, a nowoczesne rozwiązania technologiczne pozwalają ułożyć ciało w najlepszej pozycji do zabiegu. Polscy producenci dopracowali łóżka do masażu pod względem konstrukcji i zastosowali najwyższej jakości, certyfikowane materiały. Prezentujemy krótki przegląd dostępnych modeli stołów do masażu i ich najważniejsze cechy..

Stoły do masażu - najważniejsze w salonie

Stoły do ​​masażu zajmują centralne miejsce w każdym salonie masażu. Jest również niezbędnym narzędziem w pracy masażystów. Stół do masażu powinien być wygodny zarówno dla klienta, jak i dla samego masażysty, ponieważ masaż jest czynnością wymagającą przygotowania fizycznego. Czas masażu trwa zwykle od kilkudziesięciu minut do godziny, podczas którego klient powinien być zrelaksowany i komfortowy. Sprzyjają temu sprawdzone polskie modele stołów, w których zastosowano trwałe i lekkie materiały, takie jak metal i drewno. Ponadto we wnętrzu zastosowano trwałe i przyjemne w dotyku materiały skóropodobne.

 

Stoły do ​​masażu charakteryzują się doskonałą ergonomią, co sprawia, że ​​z łatwością dopasowują się do kondycji fizycznej klienta salonu. Regulowane pozycje poszczególnych części w zagłówku i stoliku segmentowym pozwalają odpowiednio unieść wybrane partie ciała, dzięki czemu masaż jest efektywniejszy.

Dodajmy, że stoły do masażu są bardzo stabilne, między innymi dzięki metalowemu stelażowi. Posiadają zwykle dwie pary nóg, ale są również modele z dodatkową, środkową parą, która poprawia stabilność centralnej partii stołu.

Stół do masażu - wygodne sterowanie położeniem

Stół do masażu posiada szereg nowoczesnych rozwiązań usprawniających pracę. Wspomniane regulacje wysokości podgłówka występują w trzech wariantach. Wersja ręczna - najprostsza, to przekładnia manualna, wysokość jest regulowana poprzez kręcenie korbą. Modele elektryczne są wyposażone w siłowniki elektryczne ze specjalnym pilotem ułatwiającym sterowanie. Stół do masażu w wariancie hydraulicznym posiada dźwignie, dzięki którym można ustawić pożądaną wysokość podgłówka i kąta nachylenia stołu.

Istnieją dwie główne wersje stołów do masażu: stacjonarne i mobilne. Stoły do ​​masażu stacjonarnego przeznaczone są do tradycyjnie prowadzonych salonów. Jest stabilnym i wytrzymałym urządzeniem medycznym, które na życzenie klienta może zostać wyposażone w dodatkowe podwozie, umożliwiające łatwe przemieszczanie w obrębie salonu. Do prawidłowego ustawienia służą specjalne regulowane nóżki, dzięki którym można wypoziomować stół i zabezpieczyć podłogę przed uszkodzeniem.

Stół do masażu w wersji mobilnej jest najczęściej wykorzystywany przez masażystów świadczących również usługi w domu klienta. Nie jest to jednak jedyna sytuacja, w której sprawdza się stół składany. Renomowani masażyści zapraszani są również na imprezy sportowe, targi, konferencje, gdzie odbywają się pokazy masażu. Przenośny stół w takich warunkach jest niezastąpiony. To narzędzie lekkie i stabilne, wykonane najczęściej z drewna ze specjalnymi wzmocnieniami.

Po użyciu, mobilny stół do masażu można złożyć futerału o wielkości walizki, który z łatwością mieści się w bagażniku. Stoły przenośne wykorzystywane są również przez fizjoterapeutów sportowych, gdy wymagana jest szybka reakcja na kontuzję zawodnika lub przygotowanie przed startem.

Łóżka do masażu - najlepsze i trwałe materiały

Łóżka do masażu są zaprojektowane pod kątem wygody klienta i masażysty. Ergonomia i trwałość to podstawowe warunki, które spełniają nowoczesne łóżka do masażu. Solidna konstrukcja nie oznacza kompromisów jeśli chodzi o estetykę. Górna część łóżek jest pokryta wytrzymałymi i przyjemnymi w dotyku materiałami skóropodobnymi. Na życzenie zamawiających, łóżka do masażu mogą być wykończone w dowolnych kolorach oferowanych przez producenta. Dzięki temu, właściciele salonów masażu mogą dostosować kolor łóżek do ogólnej stylizacji wnętrza.

Łóżka do masażu są dostępne również w wersjach wielosegmentowych. Taka budowa pozwala na dostosowanie wysokości podparcia poszczególnych części ciała. Zapewnia to nie tylko relaksującą pozycję klienta, ale pozwala skuteczniej masować wybrane partie ciała. Dokładniejszy masaż umożliwiają dodatkowe podłokietniki, na których może się oprzeć masażysta.

Łóżko do masażu - nowoczesny wygląd i funkcjonalność

Stół do masażu to również ważny element estetyki salonu. Klienci chcą spędzać czas w przyjemnym otoczeniu, które daje im wytchnienie od męczącej codzienności. Stół do masażu polskiego producenta ma nowoczesny wygląd i pasuje do każdego wnętrza. Projektanci i producenci zwracają uwagę na najdrobniejszy szczegół, o czym świadczy nowoczesny design i bogata paleta materiałów.

 

Używany zgodnie z przeznaczeniem i zaleceniami producenta, stół do masażu jest trwałym elementem wyposażenia. Ważna jest dezynfekcja łóżka przed każdym klientem. Na rynku dostępne są specjalne środki dezynfekujące, które można bezpiecznie stosować do tapicerki skóropodobnej. Stół do masażu objęty jest 2-letnią gwarancją na części mechaniczne oraz 12-miesięczną gwarancją na tapicerkę. Dodajmy, że stół do masażu posiada wszystkie wymagane dla wyrobu medycznego certyfikaty.

Stół do masażu – znajdź swój ideał

Idealny stół to taki, który z jednej strony satysfakcjonuje i odpręża klienta, z drugiej stanowi komfortowe miejsce pracy specjalisty. Parametry, na które przede wszystkim powinniśmy zwracać uwagę to dostosowanie rodzaju łóżka do masażu do rodzaju zabiegu, jaki będzie na nim wykonywany. Równie ważną kwestią jest mobilność urządzenia. Niektóre modele można składać, inne będą stały w gabinecie na stałe. Warto zastanowić się także nad doborem sterowania. W zależności od preferencji, można wybrać ręczne, elektryczne, bądź hydrauliczne. Posiadamy specjalistyczne modele o różnej budowie i wykonane z wielu typów materiałów, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie – niezależnie od tego, czy interesują nas stacjonarne stoły do masażu, czy przenośne stoły do masażu.

Profesjonalne stoły do masażu – rozmiar ma znaczenie

Na początek warto zastanowić się, dla kogo przeznaczony jest stół do masażu. Czy klient jest dzieckiem czy osobą dorosłą? W jaki sposób należy wspierać profil klienta, aby prawidłowo przeprowadzić zabieg? Jeśli odpowiemy sobie na te pytania, zdecydowanie łatwiej będzie nam dobrać rozmiar stołu do masażu oraz potrzebną ilość segmentów. To pierwszy krok do podjęcia świadomej decyzji.

 

Stoły do ​​masażu dostępne w naszym sklepie

Oczywiście w naszym asortymencie znajdują się również łóżka rekonwalescencji i stoły do ​​poszczególnych rodzajów zabiegów. Na stronie znajdziesz profesjonalne stoły do ​​masażu tajskiego, które charakteryzują się dużą wytrzymałością na wysokie naciski. Posiadamy również stoły do ​​masażu ajurwedyjskiego i Shirodhara, których zadaniem jest zapobieganie wyciekaniu oleju z krawędzi stołu.
Zapisz się do newslettera.

Nowości i promocje.

Dołącz do nas już dziś !!