Masaż

Leżanki kosmetyczne

Łóżko do fizjoterapii NAGGURA NRUN EVO 5

NA_NRUN_EVO_5_12
16 149,05 zł
Dostawa 21 dni
NAGGURA N'RUN EVO 5 – ekskluzywna leżanka do fizjoterapii o hiszpańskim rodowodzie. Perfekcyjnie dopracowany model leżanki, stworzony z najwyższą dbałością o detale, aby zapewnić doskonałą platformę do technik manualnych w różnorodnych terapiach. Innowacyjny system podłokietników TwinLift® gwarantuje nie tylko efektywność pracy, ale także maksymalny...
9 024,05 zł
Dostawa 21 dni
NAGGURA to unikalna kolekcja mebli kosmetycznych i medycznych pochodząca od renomowanego hiszpańskiego producenta. Charakteryzują się one doskonałą jakością wykonania oraz perfekcją w detaliach, zarówno estetycznych, jak i funkcjonalnych.
7 979,05 zł
Dostawa 21 dni
Elektryczne, trzysekcyjne łóżko terapeutyczne NAGGURA SWOP 3 PRO PHYSIO to doskonały stół masażowy, wyposażony w krótką sekcję wezgłowia. Ta leżanka do fizjoterapii charakteryzuje się innowacyjnym systemem sterowania nożnego SPACE BALL, umożliwiającym szybką regulację położenia łóżka (góra-dół) z każdej części mebla.
Leżanki kosmetyczne

Leżanka medyczna NAGGURA SWOP 2L PRO PHYSIO do masażu i fizjoterapii

NA_SWOP_2L_PRO_PHISIO_09
6 259,05 zł
Dostawa 21 dni
Linia mebli kosmetycznych NAGGURA SWOP to rewolucyjna innowacja, połączona z wyjątkową jakością, dostępną w atrakcyjnej cenie. Opierając się na hiszpańskiej produkcji, linia ta jest rezultatem doświadczenia dostosowanego do unikalnych potrzeb każdego klienta oraz branżowego designu.
14 249,05 zł
Dostawa 21 dni
Stabilne i wysokiej jakości 3-sekcyjne łóżko do masażu i fizjoterapii, model NAGGURA N'RUN 5, wyposażone w 4 koła oraz podłokietniki z innowacyjnym podwójnym systemem unoszenia TwinLift®.
Leżanki kosmetyczne

Leżanka fizjoterapeutyczna NAGGURA N'RUN EVO 5S

NA_N'RUN_EVO_5S_07
17 099,05 zł
Dostawa 21 dni
Leżanka fizjoterapeutyczna NAGGURA NRUN EVO 5S, stworzona przez hiszpańskiego producenta, reprezentuje wyjątkowy i ekskluzywny model łóżka rehabilitacyjnego. Doskonałe dopracowanie każdego detalu sprawia, że NAGGURA EVO 5S doskonale nadaje się do technik manualnych w różnych typach terapii rehabilitacyjnych!
7 499,00 zł
Dostawa 21 dni
Marka NAGGURA to hiszpańska doskonałość produkcji, pionierskie rozwiązania technologiczne oraz niezawodne dopracowanie każdego szczegółu w swoich meblach kosmetycznych. Inwestycja w mebel do fizjoterapii tej marki to decyzja na długie lata owocnej pracy!
10 924,05 zł
Dostawa 21 dni
Łóżko terapeutyczne NAGGURA SWOP 5 UP PHYSIO z podłokietnikami TwinLift® to produkt najwyższej jakości pochodzący z Hiszpańskiej produkcji. To elektryczne, 3-sekcyjne łóżko terapeutyczne charakteryzujące się grubszym i twardszym materacem, doskonale pasującym do różnorodnych terapii manualnych oraz osteopatii.
Zapisz się do newslettera.

Nowości i promocje.

Dołącz do nas już dziś !!