Fotele kosmetyczne


FOTEL KOSMETYCZNY-  ELEKTRYCZNE, HYDRAULICZNE I MANUALNE

W OFERCIE NASZEJ FIRMY MOŻNA ZNALEŹĆ FOTELE KOSMETYCZNE KTÓRE SĄ WYKORZYSTYWANE PODCZAS ZABIEGÓW W GABINETACH  PEDICURE, MANICURE ORAZ SALONACH MEDYCYNY ESTETYCZNEJ.  ZNAJDZIESZ U NAS SZEROKI ASORTYMENT FOTELI KOSMETYCZNYCH, KTÓRE SĄ NIESAMOWICIE WYGODNE I UŻYTECZNE. KLIENCI NAJCZĘSCIEJ DECYDUJĄ SIĘ NA FOTELE KOSMETYCZNE ELEKTRYCZNE ORAZ HYDRAULICZNE.

 Oferowane przez nas meble doskonale sprawdzą się w każdym gabinecie masażu, salonie kosmetycznym, centrum odnowy biologicznej, salonie spa czy studiu tatuażu. Gwarantują wygodę i wysoką funkcjonalność oraz wyróżniają się elegancją – te repliki z pewnością przyciągną uwagę wszystkich klientów.

Wśród naszych produktów znajdziesz nowoczesne krzesło z napędem, które można precyzyjnie regulować za pomocą dołączonego pilota. Posiada regulację pochylenia siedziska i oparcia. Wykonany jest z wysokiej jakości ekoskóry i występuje również w wersji obrotowej. Świetnie sprawdzi się podczas liftingu, podczas którego klientka będzie mogła się zrelaksować. Elektryczne fotele pielęgnacyjne posiadają podłokietniki, a najpopularniejszym stylem jest funkcjonalny fotel pielęgnacyjny lux. Co więcej, niektóre modele posiadają również adaptacyjne podnóżki, które pozwalają unieść tylko stopę wykonując zabieg, są to tak zwane fotele do pedicure.

Tańszą alternatywą jest hydrauliczny fotel pielęgnacyjny, który można łatwo doposażyć i utrzymać w czystości. Sprawdzi się podczas liftingu, ma otwór na twarz i dobrze sprawdza się podczas masażu. Krzesło wyposażone jest w system hydrauliczny, który umożliwia regulację wysokości oraz kąta nachylenia siedziska. Do zmiany wysokości służy specjalny pedał poprzez zwiększenie ciśnienia w układzie hydraulicznym, natomiast regulację oparcia lub podnóżka można wykonać ręcznie.

Istnieją również modele, które są hybrydą dwóch powyższych, ze sterowaniem ręcznym lub elektrycznym.

Ponieważ nowoczesny fotel to niemały wydatek, należy pamiętać, że jest to również inwestycja we własną markę. Kiedy klienci czują się spokojni i swobodni podczas terapii, chętniej do Ciebie wrócą.

Dodano produkt do porównania
Zapisz się do newslettera.

Nowości i promocje.

Dołącz do nas już dziś !!

Klikając “Zgoda” akceptujesz zapisywanie wszystkich danych cookie na twoim urządzeniu. Więcej informacji o cookie w polityce prywatności