Stoły stacjonarne

Leżanka Elektr. Do Masażu 079 1 Siln. Szara Leżanka Elektr. Do Masażu 079 1 Siln. Szara 2
  • -8%
2 207,98 zł 2 399,98 zł
Dostawa 1-2 dni
Leżanka w szczególności przeznaczona do zabiegów fizjoterapeutycznych jaki i gabinetów kosmetycznych. Wyposażona w 1 silnik dzięki temu wysokość...
Spa Leżanka Kosmetyczna Azzurro Wood 361A 4 Siln. Spa Leżanka Kosmetyczna Azzurro Wood 361A 4 Siln. 2
  • -8%
9 199,99 zł 9 999,99 zł
Dostawa 1-2 dni
Komfort oraz jakość sprzętu to sprawa priorytetowa dla każdego właściciela gabinetu medycyny estetycznej, profesjonalnego studia kosmetycznego czy day spa....
Podgrzewany stół do masażu z funkcją Trendelenburga Podgrzewany stół do masażu z funkcją Trendelenburga 2
  • -1 000,00 zł
9 799,00 zł 10 799,00 zł
1 Opinie
Gemini Flex to najbardziej zaawansowany stół do masaż z linii Wellness & Spa z podgrzewanym materacem. Podgrzewany materacpoprawia krążenie, zwiększa witalność, łagodzi zmęczenie i napięcie. Dedykowany do masaży, zabiegów kosmetycznych i Spa.

Wszystkie produkty dostępne w naszym asortymencie posiadają odpowiednie certyfikaty, a także atest obicia, dzięki czemu przeprowadzanie na nich masaży, rehabilitacji oraz innych zabiegów jest bezpieczne.Zadbaj o wygodę swoich klientów w czasie, gdy są stacjonarni, w naszym katalogu znajdziesz tabele, które Ci w tym pomogą. Wszystkie są wykonane z najwyższej jakości materiałów i są wzbogacone o dodatkowe funkcje i atrakcyjne wzornictwo. W zależności od przeznaczenia można znaleźć zarówno te z ramą stalową, jak i drewnianą. Ta metoda pozwala lepiej dopasować je do aranżacji salonu odnowy biologicznej lub urody.

Wiele stołów stacjonarnych posiada 10-stopniowe panele lędźwiowo-krzyżowe, co pozwala na precyzyjne skonfigurowanie ich do pozycji, jaką przyjmie klient podczas zabiegu SPA czy masażu, jednocześnie zapewniając mu komfort. Niektóre modele posiadają dodatkowe funkcje umożliwiające ogrzewanie pola zabiegowego, co jest korzystne podczas wykonywania różnorodnych zabiegów.
Zapisz się do newslettera.

Nowości i promocje.

Dołącz do nas już dziś !!