Stoły do tatuażu


Jeśli interesuje Cię profesjonalny sprzęt, który będzie funkcjonował długo, zdecydowanie powinieneś zapoznać się z naszymi stołami do tatuażu. Mamy wiele modeli do wyboru, z których jeden najprawdopodobniej będzie dla Ciebie odpowiedni. Cechą charakterystyczną innych mebli specjalistycznych jest czteroczęściowe ułożenie powierzchni roboczej, co umożliwia przyjęcie wygodnej pozycji, która jest niezwykle istotna zwłaszcza podczas długotrwałych zabiegów. Układ czterech sekcji jest również korzystny dla tatuatora, ułatwia dostęp do ramion, przedramion, klatki piersiowej i stóp.

Modne i funkcjonalne dodatki

Nasze stoły do tatuażu są nie tylko funkcjonalne, ale również modne. Czarny kolor doskonale komponuje się z atmosferą każdej przestrzeni mieszkalnej, a delikatna czerwona grafika jest również włączona. To podkreśla ich indywidualność. Oferowane modele są w całości pokryte tapicerką Comfort Plus, która jest odporna na zabrudzenia i łatwa w utrzymaniu czystości. Wiele z nich posiada regulowane zagłówki, co jest korzystne, gdy klient podczas wykonywania tatuażu musi leżeć na brzuchu.

Dodano produkt do porównania
Zapisz się do newslettera.

Nowości i promocje.

Dołącz do nas już dziś !!

Klikając “Zgoda” akceptujesz zapisywanie wszystkich danych cookie na twoim urządzeniu. Więcej informacji o cookie w polityce prywatności