Medycyna i rehabilitacja

Stoły przenośne

Składany Stół Rehabilitacyjny ARENA 180

HA_ARE180_4
1 999,00 zł
Dosataw 1-2 dni
Profesjonalny, składany stół do fizjoterapii, technik manualnych, osteopatii i elementów chiropraktyki, który zapewnia odpowiednią ergonomię pracy podczas masażu.
Medycyna i rehabilitacja

Łóżko do fizjoterapii NAGGURA SWOP 2L PRO HYDRO PHYSIO

NA_SWOP_2L_PRO_HYDRO_18
6 649,05 zł
Dostawa 21 dni
Łóżko kosmetyczne SWOP 2L PRO HYDRO PHYSIO hydrauliczne to idealne rozwiązanie dla różnorodnych gabinetów kosmetycznych, medycznych oraz szkół. Wygodna obsługa tego łóżka do masażu opiera się na zastosowaniu hydrauliki, umieszczonej w podstawie.
Medycyna i rehabilitacja

Łóżko NAGGURA SWOP 4 UP PHYSIO z podłokietnikami TwinLift®

NA_SWOP_4_UP_PHI_17
9 214,05 zł
Dostawa 21 dni
To solidnie wykonany mebel, oparty na hiszpańskim designie i technologii, zapewniający optymalne warunki pracy oraz wygodę pacjenta podczas terapii. Eleganckie wykończenia w unikalnym kształcie oraz neutralnej kolorystyce pozwalają na harmonijne dopasowanie do każdego wnętrza.
Medycyna i rehabilitacja

Łóżko NAGGURA SWOP 5 UP PHYSIO z podłokietnikami TwinLift®

NA_SWOP_5_UP_PHI_15
10 924,05 zł
Dostawa 21 dni
Łóżko do fizjoterapii NAGGURA SWOP 5 UP PHYSIO z zaawansowanymi podłokietnikami TwinLift® to wybitnej jakości produkt hiszpańskiej produkcji, stanowiący trójsekcję elektryczne łóżko terapeutyczne, które wyróżnia się grubszym i bardziej wytrzymałym materacem. Ten model jest idealnym wyborem dla wielu terapii manualnych oraz osteopatii.
Medycyna i rehabilitacja

Łóżko NAGGURA SWOP 5 PRO PHYSIO z podłokietnikami TwinLift®

NA_SWOP_5_PRO_PHI_14
9 299,00 zł
Dostawa 21 dni
Leżanka do fizjoterapii NAGGURA SWOP 5 PRO PHYSIO z innowacyjnymi podłokietnikami TwinLift® to urzekający model hiszpańskiej produkcji, stanowiący trójsekcję łóżko terapeutyczne, działające w sposób elektryczny.
Medycyna i rehabilitacja

Łóżko do rehabilitacji NAGGURA SWOP 2 PRO PHYSIO

NA_SWOP_2_PRO_13
6 649,50 zł
Dostawa 21 dni
Łóżko do fizjoterapii NAGGURA SWOP 2 PRO PHYSIO reprezentuje najwyższą jakość w dziedzinie hiszpańskiej produkcji elektrycznych leżanek terapeutycznych o dwóch sekcjach.
Medycyna i rehabilitacja

Łóżko fizjoterapeutyczne N'RUN 2L z tapicerką Permablok 3©

NA_N'RUN_2L_16
9 499,05 zł
Dostawa 21 dni
Łóżko do masażu i fizjoterapii NAGGURA NRUN 2L to arcydzieło hiszpańskiej produkcji, w którym skupiono się na innowacyjnych rozwiązaniach technologicznych oraz niezwykłej trwałości tapicerki.
 Fotel kosmetyczno/medyczny PANDA MEDICAL ATHENA RELAX  - waginoplastyka - 1  Fotel kosmetyczno/medyczny PANDA MEDICAL ATHENA RELAX  - waginoplastyka - 1 2
  • -15%
Fotele kosmetyczne elektryczne

Fotel kosmetyczno/medyczny PANDA MEDICAL ATHENA RELAX - waginoplastyka

PA_MED_ATH_WAG
15 171,65 zł 17 849,00 zł
Dostawa ok. 21 dni
Nasz fotel elektryczny Athena Relax to nie tylko niezawodność, ale także stylowy design. Nowoczesny wygląd tego produktu doskonale wkomponuje się w wystrój Twojego salonu, dodając mu elegancji i profesjonalizmu. Fotel z podnóżkami do waginoplastyki.
Zapisz się do newslettera.

Nowości i promocje.

Dołącz do nas już dziś !!