Fotele trychologiczne

Fotele kosmetyczne elektryczne

Fotel kosmetyczny Medico II Plus grafitowy - wysoka kołyska

KAMIIPG3
9 911,16 zł
Dostawa 5-7 dni
Fotel kosmetyczny Medico II Plus to komfortowy fotel, który świetnie nadaje się zarówno do zabiegów na twarz, jak i na ciało. Wersja z podgrzewaniem w opcji do wyboru 

Trychologia, nauka o włosach (trikhos z greckiego włos) jest dziedziną leżącą na pograniczu nauk medycznych i estetycznych. Zajmuje się diagnozowaniem, leczeniem chorób owłosionej skóry głowy i włosów oraz szeroko rozumianą pielęgnacją, która ma na celu poprawę jakości skóry głowy, włosów.

 

Trychologia to dziedzina która bardzo mono się aktualnie rozwija. Dobór odpowiedniego fotela trychologicznego będzie kluczowym elementem ze względu na komfort pracy specjalisty.

 

W ofercie  naszej firmy znajdziesz  profesjonalne  fotele trychologiczne, które posiadają możliwość komfortowego ustawienia fotela wg potrzeb klienta, jak również osób wykonujących zabiegi. Fotele trychologiczne posiadają otwór facjalny, który umożliwia wykonywanie zabiegów wymagających leżenia na brzuchu.

 

W zależności od wyboru odpowiedniego modelu, fotel może posiadać funkcję podgrzewania, która sprawdzi się przy dłuższych zabiegach.
Zapisz się do newslettera.

Nowości i promocje.

Dołącz do nas już dziś !!